fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Organizacja, dyscyplina, samorozwój > #Wyzwanie30Dni – kończę naukę! (25 dzień)

#Wyzwanie30Dni – kończę naukę! (25 dzień)

Nadszedł ten moment, kiedy skończony został pewien okres. Dosłownie przed chwilą zakończyłem naukę rysowania z książką (Bardzo polecam każdemu – Peter Maddocks, „Jak Rysować. Poradnik dla początkujących”). Moje wrażenia – mimo, że cały czas uważam się za antytalent, to praca z książką udowodniła mi, że każdy może na pewien podstawowy poziom rysowania wejść. Przede wszystkim wystarczy spróbować.

3 łyki statystyki

Od samego początku łącznie na rysowanie poświęciłem 5 godzin 47 minut. To naprawdę niewiele, zważając, że robię to od 17.09. Jest to – co ważniejsze – również niewiele w aspekcie całości mojego życia, co fajnie obrazuje wykres kołowy.

Nauka rysowania, start 17.09. Łącznie 5h 47m.
Nauka rysowania, start 17.09. Łącznie 5h 47m.

Tak więc – nie, nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu, żeby coś poznać. Wręcz – jeśli zaczynasz od zera – nie polecam pracy „full-time”. Potem jest to konieczność, ale na początku bardzo często wystarczy 15 minut dziennie, codziennie.

Podsumowanie

Podsumowania z pierwszych 10 dni znajdziesz tutaj, oraz tutaj. Ponieważ zebrało się od tamtego czasu sporo rysunków, nie przedstawię efektów dzień po dniu. Liczę jednak, że wybrana reprezentacja mojej pracy też Cię zadowoli ; – )

Moje rysownicze prace w pigułce
Moje rysownicze prace w pigułce

Co dalej? Rysuję postać IT-Bloga Wolnego Człowieka!

Tym oto sposobem kończę etap nauki i rozpoczynam kolejny – rysowanie Postaci IT-Bloga Wolnego Człowieka. To taki człowieczek, który ma być sympatycznym reprezentantem IT-Bloga. Trochę takim stereotypowym czytelnikiem, trochę przykładem dla innych;-)

Dla przypomnienia – tak wygląda mój cel.

Mój cel. Do zrealizowania zostało jeszcze zaledwie 5 dni...
Mój cel. Do zrealizowania zostało jeszcze zaledwie 5 dni…

Co będzie cechowało postać IT-Bloga?

  • Pracowitość
  • Wolność oczywiście!
  • Przedsiębiorczość
  • Niesztampowość (?)
  • Obywatelskość

Zastrzegam, że jeśli coś mi jeszcze przyjdzie do łba, to nie zawaham się dodać. Jeśli Tobie chodzi coś po głowie w tej materii – pisz śmiało.

Do zobaczenia 17go ! Ahoj.


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest IT-Blog Wolnego Człowieka

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi poczynaniami, zapraszam do polubienia mojego fanpage’a na FB. Jeśli uważasz, że piszę wartościowe treści – dołącz do newslettera. 0 spamu, 100% porządnej roboty.

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl