fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Finanse i Inwestowanie > Jak kolor może przyciągnąć bogactwo, dostatek, pieniądze?

Jak kolor może przyciągnąć bogactwo, dostatek, pieniądze?

Na taki tekst natknąłem się przypadkiem. Grr…

Przygotowując się do wydania ebooka „Bogata polska emerytura – czyli wszystko o IKE/IKZE”, zastanawiałem się nad wyborem głównego koloru.

 Gdy poszukiwałem go, wpisałem w wyszukiwarkę „kolor bogactwo pieniądze”. Nie jestem zbyt zorientowany ani utalentowany w kolorach, więc niestety muszę zawsze dowiadywać się o tym od nowa. W odpowiedzi wyskoczyło mi mnóstwo stron, które pokazują jaki wybrać kolor ścian, portfela czy torebki, aby przyciągnąć pieniądze. Postanowiłem więc zabrać i ja głos w tej debacie;-).


Materiały takie jak ten mogą powstać, ponieważ Blog Republikański to oddolne, niezależne medium. Odwiedź Sklep Republikański i wesprzyj budowę naszego wartościowego miejsca w Internecie.


Czy kolor może przyciągnąć bogactwo/zapewnić sukces?

Znakomite pytanie.

Postaram się na to odpowiedzieć dość prosto. W zasadzie – możliwie prosto.

NIE. KOLOR NIE ZAPEWNIA BOGACTWA, SUKCESU I NIE PRZYCIĄGA PIENIĘDZY.

Odpowiedziałem? Odpowiedziałem. Nie wiem, czy zrobiłem to możliwie prosto, ale postaram się powtórzyć: TO JAKI KOLOR MA TWOJA TOREBKA, PORTFEL, ŚCIANA W DOMU – NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA.

Jeśli tu już trafiłeś/aś i jeszcze nie wyłączyłeś/aś mojej strony, to chciałbym przestrzec Cię przed czymś. Robię to dlatego, bo mi autentycznie na Tobie zależy.

Jaki jest problem z myśleniem w tych kategoriach? Problemy widzę dwa.

Sprawa pierwsza – Otóż osoba która NA SERIO szuka odpowiedzi tego typu, stara się uniknąć żmudnego procesu, który prowadzi do sukcesu. Proces ten wiąże się z pracą, z pewnymi wyrzeczeniami, a przede wszystkim – jest długofalowy. Jeśli naprawdę szukasz jednego sposobu na to jak kolor może przyciągnąć pieniądze, to jesteś w potrzasku. W potrzasku tych, którzy chcą się na Tobie dorobić sprzedając Ci „jeden prosty trick”.

Kwestia druga – jeśli chcesz ominąć pracowitą część procesu, by dojść do bogactwa, to najprawdopodobniej zależy Ci przede wszystkim na zaspokojeniu zbyt dużych zachcianek konsumpcyjnych. UWAŻAJ! TO DROGA DONIKĄD. Życie nie polega na tym, żeby za wszelką cenę zaimponować nowym modelem auta czy smartfona. Szukaj głębiej, nie poprzestawaj na powierzchownych zachciankach. Przypomina to żarcie z fast fooda. Czasem zjeść jest dobrze, ale jeśli uzalezniasz się od śmieci – zaśmiecasz swój organizm i omijasz szerokim łukiem to, co naprawdę dobre, smaczne.

Jak więc zmienić myślenie i dojść do bogactwa?

Jasne, że nie ma prostej ścieżki ani złotej recepty. Zamiast szukać tanich sztuczek, zacznij od kilku rzeczy:

  • Zdobądź wiedzę
  • Zaplanuj swój proces
  • Zbuduj w sobie dyscyplinę i ciśnij
  • Bądź wytrwały/a
  • Oszczędzaj pieniądze
  • Powstrzymaj się od głupich wydatków
  • Mądrze pomnażaj pieniądze

I jeden gratis:

  • Wybieraj polityków, którzy szanują własność prywatną i doceniają przedsiębiorczość

Nie, nie zagwarantuję Ci sukcesu. NIKT Ci nie zagwarantuje poza kłamcą. Gwarantuję jednak, że te 7 rzeczy wdrożonych do Twojego życia przybliży Cię do sukcesu ZNACZNIE BARDZIEJ, niż „pigułki odchudzające sukcesu” – szybkie sposoby, które co najwyżej wyczyszczą Ci portfel i nadmuchają EGO.

Witam na Blogu Republikańskim – miejscu, które istnieje by pomagać w zmianie stylu życia na właśnie taki. Mądry. Taki, gdzie życie naprawdę smakuje.

Ale do rzeczy – jak naprawdę mogę ci pomóc? Konkret, co możesz teraz zrobić? Oto kilka kolejnych miejsc

Ebook „Jak się ogarnąć finansowo?”

Ebook „Jak się ogarnąć finansowo” pomaga w poznaniu podstaw finansów.

Mój ebook, w którym pokazuję jak zmienić mentalność, uczę totalnych podstaw finansów osobistych. Znajdziesz go w Sklepie. Całość kończy się zbudowaniem własnego systemu finansowego, więc… jest dobrze.

Jeśli cena jest dla Ciebie zbyt wysoka – nie przejmuj się. Napisz do mnie, że jesteś po tym artykule, a ja dam zniżkę. Żaden problem.

Wideo „Złota zasada oszczędzania”

W tym wideo pokazuję jak wdrożyć jedną zasadę, aby poprawić swoje finanse:

Wideo „Pokazuję, jak zrobić swój system finansów osobistych”

Pokazuję jak skonstruować taki bardzo prostu, ale skuteczny system, wedle którego będziemy dysponowali pieniędzmi. Wszystko na bazie kursbooka „Jak się ogarnąć finansowo?”.

A jak się zorganizować, zmotywować i być zdyscyplinowanym?

Rozumiem, że zorganizowanie się, zdyscyplinowanie to trudna sprawa. Ooojjj – chyba nikt tego nie rozumie tak jak ja.

Jeśli chcesz ogarnąć jak się mądrze zdyscyplinować i poplanować wszystko, a także monitorować swój postęp – mam dobrą wiadomość. Zbudowałem ku temu specjalne narzędzie. Logujesz się za darmo. I korzystasz. Do tego masz blog.

Nic tylko korzystać.

Wejdź tutaj, by poznać Warthog Timer – narzędzie które pomoże Ci się zdyscyplinować.

Bogata polska emerytura – czyli wszystko o IKE/IKZE. Kompleksowy Przewodnik.

To moja nowa inicjatywa. Budowanie prywatnej emerytury należy do naszych obowiązków TERAZ, póki nie jest zbyt późno (Ta z ZUS będzie tyci tyci). W związku z tym pokazuję jak to zrobić BARDZO FAJNYMI programami emerytalnymi IKE/IKZE. Jeśli jesteś chętny, by dowiedzieć się więcej, wejdź w ten link.

Jeśli chcesz dostać Przewodnik już teraz, zrobisz to pod tym linkiem.

Wszystko w Twoich rękach!

Treści jest oczywiście na Blogu dużo więcej. Zacznij jednak od tych, a zrobisz SOLIDNY krok do przodu. Naprawdę. Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do mnie maila:-).

P.S. Tak, wiem, kolor ma znaczenie. W marketingu, czasem w naszej motywacji. Nie o takie „znaczenie” jednak tu chodzi i dobrze o tym wiemy;-).

 


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


Interesują Cię rzetelne, dogłębne treści? Zdobywanie wiedzy oraz świadomości? Jeśli chcesz być częścią wartościowego miejsca w Internecie - zapisz się na Newsletter Republikański. Witamy wśród swoich!;-)

 

Loading

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl