fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Finanse i Inwestowanie > Pokazuję jak zrobić swój system finansów osobistych [wideo]

Pokazuję jak zrobić swój system finansów osobistych [wideo]

Dzisiejszy materiał jest zdecydowanie najważniejszym ze wszystkich jakie zrobiłem. Warto poświęcić 20 minut, bo przełożenie na życie może być OGROMNE. Pokazuję bowiem… jak zbudować swój własny system zrządzania pieniędzmi. Wszystko robię w oparciu o kursbook „Jak się ogarnąć finansowo?”.

Co znajdziesz w tym wideo?

  • Czemu posiadanie swojego systemu jest tak bardzo istotne?
  • Jakie są cechy dobrego systemu?
  • Jak krok po kroku zbudować swój system?

Wideo

Standardowo proszę o subskrypcję i łapkę w górę – Ciebie to wiele nie kosztuje, a mi pomoże rozwinąć wartościowy kanał:-).

Jak się ogarnąć finansowo?

Całe wideo bazuje na ebooku „Jak się ogarnąć finansowo?”. Jeśli nie radzisz sobie z finansami, to to jest materiał dla Ciebie. 

Jest:

  • Prosty – nie znajdziesz tam skomplikowanych rzeczy.
  • Nieprzerośnięty – wiele materiałów o finansach osobistych to opasłe tomiska. Zapomnij. Ten ebook jest świetnie skrojony, żeby nie przygnieść wiedzą.
  • Skuteczny – kończysz go i wiesz co robić. A po miesiącach powtarzalnych czynności widzisz zmiany na swoim koncie… i w swoim życiu;-).

 

Kursbook „Jak się ogarnąć finansowo” możesz kupić poniżej.

 

Interesują Cię rzetelne, dogłębne treści? Zdobywanie wiedzy oraz świadomości? Jeśli chcesz być częścią wartościowego miejsca w Internecie - zapisz się na Newsletter Republikański. Witamy wśród swoich!;-)

 

Loading

Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


 

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl