fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Finanse i Inwestowanie > Jaka jest najważniejsza zasada oszczędzania? [Wideo]

Jaka jest najważniejsza zasada oszczędzania? [Wideo]

Dziś materiał trochę nie w moim stylu – czyli „prosty sposób na…”. Choć może nie do końca nie w moim;-). Jak pewnie dobrze wiesz, nie przepadam za drogami „na skróty”. Wiem jednak, że gdy zaczynamy jakąś dziedzinę, to warto wdrożyć na początku kilka rzeczy które drastycznie przyspieszą rozwój. Dzisiaj właśnie o takiej zasadzie.

 • Jaka jest „złota zasada oszczędzania”?
 • Czy wdrożenie tej zasady wystarczy?
 • Jak dokładnie wdrożyć najważniejszą zasadę oszczędzania?

Wideo

Standardowo proszę o subskrypcję i łapkę w górę – Ciebie to wiele nie kosztuje, a mi pomoże rozwinąć wartościowy kanał:-).

Jak się ogarnąć finansowo?

W trakcie wideo mowa jest o ebooku „Jak się ogarnąć finansowo?”. Jeśli nie radzisz sobie z finansami, to to jest materiał dla Ciebie. Najważniejsza zasada finansowania zaczerpnięta została właśnie z niego!

Jest:

 • Prosty – nie znajdziesz tam skomplikowanych rzeczy.
 • Nieprzerośnięty – wiele materiałów o finansach osobistych to opasłe tomiska. Zapomnij. Ten ebook jest świetnie skrojony, żeby nie przygnieść wiedzą.
 • Skuteczny – kończysz go i wiesz co robić. A po miesiącach powtarzalnych czynności widzisz zmiany na swoim koncie… i w swoim życiu;-).

 

Kursbook „Jak się ogarnąć finansowo” możesz kupić poniżej.

 

Interesują Cię rzetelne, dogłębne treści? Zdobywanie wiedzy oraz świadomości? Jeśli chcesz być częścią wartościowego miejsca w Internecie - zapisz się na Newsletter Republikański. Witamy wśród swoich!;-)

 

Loading

Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


 

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

4 thoughts on “Jaka jest najważniejsza zasada oszczędzania? [Wideo]

 1. W sumie odkładanie i odkładanie bez inwestowania np. w siebie w dłuższej perspektywie nie ma większego sensu w obecnych czasach, inflacja zżera nasze oszczędności. No ale jak żyć całkowicie bez oszczędności?

  1. Ma fundamentalne znaczenie. Rozumiem o co Ci chodzi Joasiu, ale spójrz na parę punktów:
   1. To wideo jest przeznaczone dla osób, które kompletnie nie radzą sobie z finansami. Ale tak ogólnie.
   2. W związku z tym wejście w odpowiedni tryb oszczędzania to pierwszy krok, by mieć jakiekolwiek zabezpieczenie. Naszym punktem odniesienia jest 0. Więc jeśli ktoś ma po pewnym czasie na koncie 20 000 zł, to jest to znacznie więcej niż 0.
   3. Jeśli ktoś uzbiera już poduszkę oraz pewne dodatkowe oszczędności, to czas się edukować i inwestować:-). W tym też pomagam, ale póki co skupiam się na tych którzy nie ogarniają niczego.

   Niebawem jednak wyjdzie opracowywany przeze mnie poradnik o tym jak wykorzystać IKE oraz IKZE – zapisz się na listę mailingową to nic Cię nie ominie;-)
   Pozdrawiam, miłego dnia!

Dodaj komentarz