fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Od Autorów > Konstytucja to nie Biblia. Nauczmy się rozmawiać o zmianie ustroju [WIDEO]

Konstytucja to nie Biblia. Nauczmy się rozmawiać o zmianie ustroju [WIDEO]

Kilka dni temu obchodziliśmy święto Konstytucji 3 Maja. Oczywiście ważne dla nas wszystkich święto. Jestem zdania, że każde upamiętnianie czegokolwiek istotnego powinno być robione w taki sposób, aby coś w nas zmieniło. Symbole są istotne, ale jeśli uważamy że coś było ważne, to sami zróbmy coś ważnego.

Z tej okazji postanowiłem nagrać dla Was średniej długości wideo, w którym poruszam problem obecnego systemu i jego konstrukcji. Konstytucjonalistą nie jestem. Jestem za to inżynierem w branży IT i na co dzień pracuję nad konstrukcją różnych dużych mechanizmów. Z tego też powodu lubię patrzeć na ustrój jak na ogromny mechanizm, system. Wskazuję więc jedną wadę obecnego. I podpowiadam jaki według mnie model byłby znacznie lepszy.

Zachęcam jednocześnie do subskrypcji kanału na Youtube oraz polubień. To bardzo ważne dla zasięgów!

Zostań na dłużej:


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


 

 

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl