fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Finanse i Inwestowanie > O nierównościach społecznych z „trzeciej strony” [podcast]

O nierównościach społecznych z „trzeciej strony” [podcast]

Nierówności społeczne to oczywiście niezwykle istotny, ale również (niestety) zbanalizowany temat. W podcaście pokazuję problemy i błędy, które przewijają się nieustannie w debacie publicznej w tym kontekście.


Materiały takie jak ten mogą powstać, ponieważ Blog Republikański to oddolne, niezależne medium. Odwiedź Sklep Republikański i wesprzyj budowę naszego wartościowego miejsca w Internecie.


Wersja pisana do przeczytania tutaj. Chciałbym jednak zaznaczyć, że podcast jest „ekstra”, ponieważ wiąże się z dodatkowym wstępem oraz z kilkoma wstawkami w środku.

Chciałbym poprosić o feedback i reakcję. Podcasty dopiero zaczynam, eksperymentuję więc z różnymi rzeczami. Choć dokładam starań, aby słuchało się jak najlepiej, to zdaję sobie sprawę, że różne niedoskonałości istnieją. Będę absolutnie szczęśliwy, jeśli o nich usłyszę.

Będę oczywiście również bardzo szczęśliwy, jeśli dasz łapkę w górę oraz zasubskrybujesz mój kanał na Youtube. W ten sposób dowiesz się o kolejnych wartościowych podcastach;-).

Wspomniany w podcaście kursbook „Jak się ogarnąć finansowo?” można znaleźć tutaj.

Zostań na dłużej:


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top