fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Gospodarka > Podwyżka pensji minimalnej – czy grozi nam bezrobocie? [Podcast]

Podwyżka pensji minimalnej – czy grozi nam bezrobocie? [Podcast]

Nowy rok to nowe decyzje o poszerzeniu działalności Bloga Republikańskiego. Jedną z nich jest wejście w sferę podcastów. Od tego momentu niektóre artykuły będą zyskiwały również swoją wersję audio odczytywaną osobiście przeze mnie;-).


Materiały takie jak ten mogą powstać, ponieważ Blog Republikański to oddolne, niezależne medium. Odwiedź Sklep Republikański i wesprzyj budowę naszego wartościowego miejsca w Internecie.


Na pierwszy ogień idzie artykuł o podwyżce pensji minimalnej w kontekście bezrobocia. Mam nadzieję, że się spodoba, a przede wszystkim – że umożliwi zapoznanie się z treściami osobom, które nie mają czasu czytać artykułów.

Z racji, że to pierwszy podcast, traktuję go jako poligon doświadczalny. W związku z tym będę wdzięczny za każdą konstruktywną uwagę. Chcę poznać Twoją opinię, a najlepiej również i radę w kontekście poprawy.

Zostań na dłużej:


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

One thought on “Podwyżka pensji minimalnej – czy grozi nam bezrobocie? [Podcast]

  1. Mnie to zaczyna realnie coraz bardziej martwić.
    Niby jest jedno z najmniejszych bezroboci od dawna, minimalna rośnie. Szkoda tylko, że już się słyszy o wielu aferach kiedy to wynagrodzenie minimalne jest sprytnie omijane. Dodatkowo na pewno mnóstwo osób zarabiających niewiele ponad minimalną żadnej podwyżki nie zobaczyło, a przecież ceny szły, idą i będą iść w górę cały czas….

Dodaj komentarz

Top