fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Newsletter Republikański > Dołącz do mnie i przeprowadźmy razem wywiady z dwoma politykami. [Wspólne Działanie]

Dołącz do mnie i przeprowadźmy razem wywiady z dwoma politykami. [Wspólne Działanie]

Mimo, że media społecznościowe są wspaniałym miejscem do dyskusji, mają swoje wady. Jedną z nich jest całkiem mocna zależność. Jak wiadomo, Facebook nie dość, że filtruje treści (konserwatywne zdecydowanie nie należą do tych „ok”), to jeszcze sam w sobie wpada niekiedy na bardzo dziwne pomysły (czysto mechanicznie).

Rozwiązaniem jest kanał komunikacji, który leży poza wzrokiem kogokolwiek. Tylko Ty i Ja. Tym kanałem jest Newsletter Republikański, do którego możesz dołączyć już teraz.

Co otrzymujesz w ramach newslettera?

Nie ma co się oszukiwać – Newsletter Republikański nie jest dla wszystkich. Newsletter będzie świetnym sposobem komunikacji, jeśli chcesz być świadomy. Jeśli chcesz sięgać głębiej i nie zgadzasz się na „kulturę nagłówków”. I wreszcie – co staje się nowością – jeśli chcesz być aktywny i współpracować.

Oto co dostajesz w ramach Newslettera:

  • Info o każdym nowym artykule + mój unikatowy komentarz do danej sprawy (nigdzie indziej nie publikowany)
  • Komunikację ze mną – newsletter bloga to jedyny niezależny sposób kontaktu! Fb ogranicza zasięgi i decyduje za nas kto „chce” a kto „nie chce” czytać Blog Republikański
  • Zniżkę do Sklepu Republikańskiego;-)

No i wyjątkowe okazje. Jak ta dzisiaj;-) Przeprowadźmy te wywiady razem

Na newsletter zawsze patrzyłem jak na ścisłe grono zadeklarowanych czytelników. Takich, którzy chcą być na bieżąco i którzy chcą działać. W związku z tym część treści jest tylko dla nich.

Co więcej jednak – będą od dzisiaj pojawiać się okazje do wspólnego działania. Pierwsza z nich jest już dzisiaj, za parę godzin.

O godzinie 19:30 wyślę maila w którym zaoferuję współpracę. Na dniach będę przeprowadzał dwa wywiady z politykami.

Każdemu newsletterowiczowi wyjawię przedwcześnie z kim będą te wywiady i… poproszę o pomoc w przygotowywaniu pytań. W końcu Blog Republikański to miejsce, które ma być tworzone przez nas! Nie jedynie przeze mnie.

Jeśli chcesz dołączyć do tego grona i być na bieżąco, mieć moje niepubliczne komentarze oraz – co najważniejsze – razem ze mną i innymi budować społeczeństwo obywatelskie – dołącz do newslettera.

Formularz na dole. Wystarczy email, żeby zacząć wspólną robotę.

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top