fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Finanse i Inwestowanie > Jak się ogarnąć finansowo? POSŁUCHAJ, co jest najważniejsze [podcast]

Jak się ogarnąć finansowo? POSŁUCHAJ, co jest najważniejsze [podcast]

Tak, tak! Pierwszy raz w historii Bloga Republikańskiego (wcześniej IT-Bloga Wolnego Człowieka) będziesz mógł mnie… posłuchać;-). Przyznam szczerze, że trochę się tremuję, bo to moja pierwsza próba zdobycia tego nieznanego lądu. Właśnie dlatego mam ogromną prośbę – daj znać po wszystkim co sądzisz ok? A jak Ci się spodoba, daj na Youtube łapkę w górę;-). Jeśli odzew będzie pozytywny, popracuję nad warsztatem i wprowadzę podcasty jako uzupełnienie bloga.

No, ale do rzeczy! Dzisiaj artykuł krótki z przyczyn oczywistych, ale chciałbym zrobić mały wstęp i wyjaśnienie.

Kurs-book

Okładka kurs-booka „Jak się ogarnąć finansowo?”

Jak być może wiesz z tego artykułu, przygotowuję kurs-book „Jak się ogarnąć finansowo?”. Czyli taki kurs zamknięty w ebooka. No dobrze – już przygotowałem. Jego premiera będzie miała miejsce w najbliższy poniedziałek (24.09).

Skierowany jest do każdego, kto doszedł do wniosku, że najwyższy czas zapanować nad swoim życiem finansowym. Nie zawiera żadnych skomplikowanych metod – głównym założeniem od samego początku jest nauczenie prostych, ale skutecznych rzeczy w przystępny sposób. To jak instrukcja obsługi:

  • kupujesz,
  • czytasz,
  • działasz i wygrywasz.

I tyle! W trakcie kurs-booka dostajesz wiedzę i ćwiczenia, zaś wszystko kończy się rozpisaniem działającego systemu, z którym możesz pójść dalej. Co więcej, przez cały czas będą Ci towarzyszyć ćwiczenia, a do całości w zestawie załączone są zasoby, które pomogą Ci lepiej i skuteczniej działać.

Więcej (w tym przypadku) znaczy lepiej! Czyli Pakiet Full

To jednak tylko pierwszy wariant – „Pakiet standard”;-). Jak wiadomo do nauki warto zaangażować możliwie dużo bodźców i poznawać zagadnienie przynajmniej na kilka sposobów – wtedy nauka jest dużo bardziej skuteczna.

Właśnie z tego powodu stwierdziłem, że sformułuję drugi pakiet – „Pakiet Full”. Do tego wszystkiego, co wymieniłem na górze dostaniesz w nim jeszcze zestaw podcastów, które są uzupełnieniem kurs-booka. Dzięki temu można lepiej zrozumieć całą treść kursu.

Na zachętę publikuję pierwszy odcinek – o tym co jest najważniejsze, aby ogarnąć się finansowo. Oczywiście najważniejsze według mnie! Nie zakładam, że jestem posiadaczem prawdy objawionej. Sądzę jednak, że warto zapoznać się z podcastem. To jednak dopiero rozgrzewka – naprawdę fajnie robi się w całej reszcie odcinków.

A teraz mnie posłuchaj – zostawiam Cię już w spokoju;-)

Dokładnie tak – zostawiam Cię już, słuchaj podcastu w spokoju. Przypominam tylko prośbę o jakiejkolwiek reakcji – łapka w górę, komentarz (tu czy na fb), mail – wszystko będzie na wagę złota.

Przyjemnego słuchania!

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany kursem „Jak się ogarnąć finansowo” i chcesz dostać specjalną, przedpremierową ofertę, zapisz się na „kursowy” newsletter;-)


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl