fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Od Autorów > Sklepik Wolnego Człowieka – wesprzyj działalność i buduj dojrzałą rzeczywistość!

Sklepik Wolnego Człowieka – wesprzyj działalność i buduj dojrzałą rzeczywistość!

Nadszedł czas na pewne zmiany. Muszę przyznać, że osobiście jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany. Przez ostatnie 1.5 roku udało się zbudować tutaj bardzo wyjątkowe miejsce w Internecie – miejsce dojrzałych, ambitnych treści, ważnych tematów i dyskusji na poziomie.

Sklepik Wolnego Człowieka

Przyszedł moment, w którym chciałbym wyjść z wartościami Wolnych Ludzi z sieci do świata realnego.

Ronald Reagan zawsze przekazywał prawdy w prosty sposób. Teraz możesz je ponieść dalej… po prostu pijąc kawę;-)

W ten sposób zrodził się pomysł otwarcia sklepiku (zapraszam tutaj). To pewne „przedłużenie” IT-Bloga Wolnego Człowieka, realizujące tą samą misję. Produktów oczywiście z czasem będzie przybywać, na ten moment można się zaopatrzyć w kubki, które niosą przesłanie pół-humorystyczne oraz wizerunek jednej z dwóch legend – Warrena Buffetta, lub Ronalda Reagana.

Kupno to przede wszystkim wsparcie

Bardzo istotna jest jedna rzecz, którą chciałbym tutaj silnie podkreślić – każdy zakup to nie tylko kupno produktu, ale przede wszystkim wsparcie IT-Bloga Wolnego CzłowiekaNa wielu innych stronach wsparcie wyrażane jest przelewem, tutaj – niejako w gratisie dostajesz coś, co nazwać można „artefaktem wolnego człowieka”. Czemu to takie ważne? Pamiętaj, że wydając swoje pieniądze, nie kupujesz jedynie przykładowego kubka, ale przede wszystkim przeznaczasz pieniądze na budowę miejsca, które chce ulepszać jakość debaty, przekazywanych informacji oraz dostarcza (za darmo!) narzędzi, które pomagają stawać się dojrzalszym i bardziej świadomym.

Czemu warto pójść na zakupy do Sklepiku Wolnego Człowieka?

Powodów można wymieniać w nieskończoność;-) Pozwól, że dam Ci jedynie kilka najważniejszych.

 1. IT-Blog Wolnego Człowieka to ważne i ambitne tematy – lubimy narzekać na media, które zajmują się jedynie podsycaniem negatywnych emocji. Tutaj możesz zawsze znaleźć coś, na co faktycznie warto zwrócić uwagę. Kupując, pomagasz przerzucać piłeczkę tam, gdzie „ważne jest tylko to, co naprawdę jest ważne”.
 2. IT-Blog Wolnego Człowieka to jakość – kolejna wyróżniająca rzecz, to artykuły, które są rzetelne, zgłębiają temat, zachowując przy tym przystępność w czytaniu.
 3. Kupując tu produkt, wspierasz rozwój świadomego, dojrzałego społeczeństwa – treści na blogu konstruowane są tak, aby każdy kto je czyta miał gotowe narzędzia do pracy nad sobą, a w efekcie – do budowy społeczeństwa obywatelskiego. Każda złotówka pomaga nie tylko w umacnianiu marki IT-Bloga Wolnego Człowieka, ale – co najważniejsze – pomaga w długofalowym konsekwentnym stawianiu na budowę dojrzałego społeczeństwa.
 4. Kupując tu produkt, wspierasz polską drobną przedsiębiorczość – to niezwykle ważne, żebyśmy umieli budować nasz polski patriotyzm gospodarczy. To realna pomoc w długofalowym bogaceniu się i umacnianiu niezależności. Nie tylko mi, ale i grafikom których zatrudniam, producentom półproduktów, czy dostarczycielom paczek oraz wielu innym.
 5. Niesiesz światu dobre wartości – nie chodzi o nic wielkiego, ale pijąc w pracy kawę z kubka, na którym napis brzmi „Jedyny pożytek z prognostyków giełdowych polega na tym, że na ich tle dobrze wypadają wróżbici” (Warren Buffett), możesz sprowokować dyskusję lub choćby przemyślenia swoich kolegów i koleżanek, którzy być może zaczną choć trochę myśleć o inwestowaniu. Czy to nie świetny sposób na edukowanie innych? Z pewnością dużo lepszy, niż nudny wykład;-)
 6. Zyskujesz naprawdę wyjątkową rzecz – nigdzie w Internecie nie znajdziesz tego, co w Sklepiku Wolnego Człowieka. Obiecuję.

Jak widać, powodów trochę jest, a każdy jest solidny. Sklepik to z pewnością nie miejsce dla każdego. Tylko dla tych, którzy chcą żyć po swojemu, chętnie wspierać nasz wspólny rozwój i cieszyć się każdym dniem. Jeśli tylko taki (lub taka) jesteś, zapraszam śmiało!

Chętnie bym wsparł(a), ale mnie nie stać…

Mimo, iż cena zawiera wartość produktu + moich działań, staram się, by nie była zbyt wygórowana.

Jeśli jednak naprawdę nie możesz zdobyć się na taki wydatek, a chcesz okazać wsparcie, daj znać – z pewnością się dogadamy;-)

Jedna prośba… poznajmy się lepiej

Mam jeszcze jeden pomysł-prośbę. Gdy już zdecydujesz się na zakup… napisz do mnie maila.

Legendarny cytat Warrena Buffetta został uwieczniony na kubku i może być twój!

Po prostu napisz, na co padł twój wybór i dorzuć kilka słów o sobie, o tym jak znalazłeś bloga, co Cię wkurza, czym się w życiu zajmujesz i co chcesz zmienić przez resztę życia.

Chciałbym Cię po prostu poznać choćby w kilku zdaniach. Jestem przekonany, że również w dobie Internetu możemy budować relacje, które nie pozostają jedynie „relacjami” komercyjnymi. Z góry dziękuję! Bardzo, bardzo dziękuję.

Tak więc nie czekaj długo – wchodź na Sklepik Wolnego Człowieka i już teraz zamów to, co najlepiej będzie wyrażać Ciebie.


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest IT-Blog Wolnego Człowieka

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


 

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

3 thoughts on “Sklepik Wolnego Człowieka – wesprzyj działalność i buduj dojrzałą rzeczywistość!

  1. Zwrot w razie czego?:-)
   Jeśli chodzi o własne grafiki – niestety nie ma opcji zamówienia swojej grafiki. Możesz jednak podrzucić swoją myśl, jeśli mi się spodoba, to dorzucę do zestawu również i taki kubeczek;-)

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl