IT-Blog Wolnego Człowieka to nie tylko artykuły, dyskusje i materiały, ale także sklepik, w którym możesz nabyć produkty związane z wartościami strony.

Kliknij w obrazek, aby przejść do sklepiku:

Misja sklepu jest dokładnie taka sama, jak misja bloga. Zadania, jakie stoją przed Sklepikiem Wolnego Człowieka są trzy.

  1. Przekazywanie wartości IT-Bloga Wolnego Człowieka dalej – choć produkty mają często akcent humorystyczny, każdy z nich przekazuje jakąś prawdę, którą można zarażać siebie i innych. To niezwykle ważne, żeby te wartości nie pozostały tylko w przestrzeni wirtualnej.
  2. Edukowanie i pomoc w codziennym życiu – mają przede wszystkim służyć Tobie! Przykładem jest choćby kurs-book „Jak się ogarnąć finansowo?”, który pomaga ugryźć tematykę panowania nad swoimi pieniędzmi.
  3. Finansowanie rozwoju IT-Bloga Wolnego Człowieka – kupowanie tu produktów to przede wszystkim sposób na okazanie wdzięczności i wyrażenie wsparcia działań, które polegają na zachęcaniu ludzi (i dawaniu im konkretnych narzędzi!) do świadomego, dojrzałego i wolnego życia.

Z góry dziękuję za każdy zakup, pokornie chyląc głowę przed Tobą, wiem bowiem, że istnieję tu tylko dzięki Tobie i dla Ciebie.