fbpx
Jesteś tutaj
Główna > Finanse i Inwestowanie > Jak się ogarnąć finansowo? Dołącz do tych, którzy chcą i potrafią!

Jak się ogarnąć finansowo? Dołącz do tych, którzy chcą i potrafią!

Większość z nas nie ma pojęcia co zrobić, żeby zmienić swoją sytuację finansową. Czasem staramy się zastosować jakieś pojedyncze metody oszczędzania, innym razem próbujemy skomplikowanych systemów zarządzania finansami. Tak czy inaczej – przeważnie nic z tego nie wychodzi. Od dziecka mieliśmy wytyczoną jedną utartą ścieżkę życia: ucz się dobrze, idź na studia, a potem pracuj dla kogoś, żyjąc od wypłaty do wypłaty. Robiąc to, czego nie lubisz, uważając pracę jako zło konieczne. Gdy nam się coś stanie – nie umiemy stanąć do walki. Kiedy coś się dzieje w pracy – zawsze winny jest szef. Za niepowodzenia winimy innych, a jedynym wyjściem które zwykle widzimy w odpowiedzi na wyzwania finansowe jest kredyt.

Jak stać się Człowiekiem Mądrym?

Żyjąc tak, nie umiemy przeskoczyć z pozycji „Człowieka Przeciętnego” (opisanego wyżej) do pozycji „Człowieka Mądrego”, który radzi sobie z problemami, systematycznie buduje swoje zaplecze finansowe i zawsze przygotowany jest do podjęcia wyzwań i zwalczania problemów.

Czemu? To proste – transformacja w Człowieka Mądrego wymaga zmiany mentalności, zmiany myślenia o sobie, swoich finansach i o otaczającym nas świecie.

To nie jest ciężkie – nie jest skomplikowane, nie wymaga dużej wiedzy. Wymaga jednak świadomości podstaw oraz chęci do innego spojrzenia.

Wszystko to zdobyć możesz z najnowszego kurs-booka. Kursu, który zawarty został w ebooku, a który stanowi „instrukcję” dla każdego, kto chce zmienić myślenie w kwestii finansów i zacząć budować dużo mądrzejsze finansowo życie. Przeznaczony jest dla każdego, kto jest zupełnie początkującym i chce zacząć dbać o swoje finanse.

Z czego składa się kurs?

Kurs to paczka, która składa się z dwóch części:

 • Kurs-booka – czyli ebooka „Jak się ogarnąć Finansowo? Kurs-book dla kompletnie zielonych”.
 • Zasobów – a więc narzędzi, pomocy, grafik. Pomogą Ci one zarówno w trakcie kursu, jak i po jego zakończeniu

Cały kurs-book pisany jest w takim samym stylu, w jakim prowadzę bloga. Jest więc przyjazny, szybko się czyta i przede wszystkim – jest naszpikowany wartością, którą wniesiesz do swojego życia. Nie znajdziesz tam lania wody. Co jest istotne – całość materiału jest świetnie skrojona. Kursbook nie jest przeładowany zaawansowaną treścią. Znajdziesz jedynie podstawy wyłożone w odpowiedni sposób. Dzięki temu po ukończeniu lektury będziesz dobrze wiedział co dalej robić, żeby budować swój kapitał.

Oto części z których składa się kurs-book:

 1. Wiedza – w tej części poznasz podstawową wiedzę. Różne metody, przykłady, ćwiczenia, które spowodują, że zostaniesz uzbrojony w niezwykle bazową wiedzę z zakresu zarządzania pieniędzmi osobistymi.
 2. Zachęta – a więc mniej „obligatoryjna” część kurs-booka. Zrobię wstęp do inwestowania oraz napiszę, czemu według mnie warto dawać i dzielić się z innymi. Część cóż… dla ambitnych kursantów;-).
 3. System Pracy – po tej części wyjdziesz z gotowym systemem, który wdrożysz w życie i z którym zaczniesz budować swoje bogactwo;-)

Co dokładnie znajdziesz w kurs-booku?

Jeśli potrzebujesz dogłębniejszych informacji z pierwszej ręki – nagrałem wideo na którym opowiadam co dokładnie zawiera ebook. Niestety obsunął mi się mikrofon, co wyszło dopiero po nagraniu :(. Tak czy inaczej z materiału dowiesz się kilku rzeczy takich jak…

 • Dlaczego pieniądze SĄ WAŻNE?
 • Dlaczego dobre zarządzanie pieniędzmi nie oznacza konsumpcjonizmu i materializmu?
 • Dla kogo dokładnie powstał kursbook, a dla kogo nie powstał?
 • Czego NIE DOWIESZ się z kursbooka?
 • Co znajdziesz po kolei w kursbooku?

Mięso zaczyna się od 2:30 ;-).

KURS JUŻ DOSTĘPNY!

Kurs jest już dostępny. Przeczytasz ebook, wypełnisz ćwiczenia, rozplanujesz swój własny system zarządzania finansami. Posłuchasz podcastów, dostaniesz dodatkowe pomoce. To wszystko znaleźć można w Sklepie Republikańskim!


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


 

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

2 thoughts on “Jak się ogarnąć finansowo? Dołącz do tych, którzy chcą i potrafią!

 1. Finanse każdej z nas powinny być dobrze zorganizowane, aby nie wpaść w kłopoty finansowe. Posiadanie długów nie jest niczym przyjemnym. Pozostaje pytanie jak uporządkować finanse domowe? Warto korzystać z wiedzy finansowej, która dostępna np. w oparciu o blogi zajmujące się tematyką finansową lub z profesjonalnego doradztwa w tym zakresie.

Dodaj komentarz

Top

Nie licz na ZUS

Zbuduj swoją, dostatnią emeryturę

Więcej na www.wszystkooikeikze.pl