Jesteś tutaj
Główna > Cykle > Finanse > Jak się ogarnąć finansowo? Dołącz do tych, którzy chcą!

Jak się ogarnąć finansowo? Dołącz do tych, którzy chcą!

Większość z nas nie ma pojęcia co zrobić, żeby zmienić swoją sytuację finansową. Czasem staramy się zastosować jakieś pojedyncze metody oszczędzania, innym razem próbujemy skomplikowanych systemów zarządzania finansami. Tak czy inaczej – przeważnie nic z tego nie wychodzi. Od dziecka mieliśmy wytyczoną jedną utartą ścieżkę życia: ucz się dobrze, idź na studia, a potem pracuj dla kogoś, żyjąc od wypłaty do wypłaty. Robiąc to, czego nie lubisz, uważając pracę jako zło konieczne. Gdy nam się coś stanie – nie umiemy stanąć do walki. Kiedy coś się dzieje w pracy – zawsze winny jest szef. Za niepowodzenia winimy innych, a jedynym wyjściem które zwykle widzimy w odpowiedzi na wyzwania finansowe jest kredyt.

Jak stać się Człowiekiem Mądrym?

Żyjąc tak, nie umiemy przeskoczyć z pozycji „Człowieka Przeciętnego” (opisanego wyżej) do pozycji „Człowieka Mądrego”, który radzi sobie z problemami, systematycznie buduje swoje zaplecze finansowe i zawsze przygotowany jest do podjęcia wyzwań i zwalczania problemów.

Czemu? To proste – transformacja w Człowieka Mądrego wymaga zmiany mentalności, zmiany myślenia o sobie, swoich finansach i o otaczającym nas świecie.

To nie jest ciężkie – nie jest skomplikowane, nie wymaga dużej wiedzy. Wymaga jednak świadomości podstaw oraz chęci do innego spojrzenia.

Wszystko to zdobyć możesz z najnowszego kurs-booka. Kursu, który zawarty został w ebooku, a który stanowi „instrukcję” dla każdego, kto chce zmienić myślenie w kwestii finansów i zacząć budować dużo mądrzejsze finansowo życie. Przeznaczony jest dla każdego, kto jest zupełnie początkującym i chce zacząć dbać o swoje finanse.

Z czego składa się kurs?

Kurs to paczka, która składa się z dwóch części:

  • Kurs-booka – czyli ebooka „Jak się ogarnąć Finansowo? Kurs-book dla kompletnie zielonych”.
  • Zasobów – a więc narzędzi, pomocy, grafik. Pomogą Ci one zarówno w trakcie kursu, jak i po jego zakończeniu

Cały kurs-book pisany jest w takim samym stylu, w jakim prowadzę bloga. Jest więc przyjazny, szybko się czyta i przede wszystkim – jest naszpikowany wartością, którą wniesiesz do swojego życia. Nie znajdziesz tam lania wody.

Oto części z których składa się kurs-book:

  1. Wiedza – w tej części poznasz podstawową wiedzę. Różne metody, przykłady, ćwiczenia, które spowodują, że zostaniesz uzbrojony w niezwykle bazową wiedzę z zakresu zarządzania pieniędzmi osobistymi.
  2. Zachęta – a więc mniej „obligatoryjna” część kurs-booka. Zrobię wstęp do inwestowania oraz napiszę, czemu według mnie warto dawać i dzielić się z innymi. Część cóż… dla ambitnych kursantów;-).
  3. System Pracy – po tej części wyjdziesz z gotowym systemem, który wdrożysz w życie i z którym zaczniesz budować swoje bogactwo;-)

Zapisz się na newsletter i bądź pierwszy!

Premiera publikacji kursu będzie ogłoszona niebawem. Tymczasem jednak dla każdego, kto chce być na bieżąco z wszelkimi informacjami na ten temat przygotowany został specjalny newsletter.

Oto korzyści, jakie osiągniesz dzięki newsletterowi:

  • Będziesz pierwszy informowany o wszystkich rzeczach związanych z kursem (takich jak data premiery, promocje itd.).
  • Nie przegapisz niczego – ponieważ wszystkie najważniejsze rzeczy będą pisane najpierw do Ciebie!
  • I wreszcie – dostaniesz możliwość kupna kursu o połowę taniej!

Powinniśmy potraktować nasze finanse naprawdę serio. Powinniśmy potraktować siebie samych naprawdę serio! Jeśli jesteś na początku swojej drogi, ale chcesz ją przejść solidnie i rozsądnie – ten kurs-book został stworzony dla takich jak Ty!

EDIT – KURS JUŻ DOSTĘPNY!

Kurs jest już dostępny. Przeczytasz ebook, wypełnisz ćwiczenia, rozplanujesz swój własny system zarządzania finansami. Posłuchasz podcastów, dostaniesz dodatkowe pomoce. To wszystko znaleźć można w Sklepie Republikańskim!


Ja nazywam się Marek Czuma, a to jest Blog Republikański

Piszę do Ciebie Prosto z Łodzi


 

Marek Czuma
Autor Bloga Republikańskiego. Chrześcijanin, Polak, Łodzianin. Wierzy w ludzi i ich możliwości, kocha pomagać innym. Uważa, że człowiek wolny kształtuje siebie poprzez własne wybory oraz pracę. Poza tym fan Wiedźmina i CD Projektu - zarówno na giełdzie, jak i w działaniu.

One thought on “Jak się ogarnąć finansowo? Dołącz do tych, którzy chcą!

Dodaj komentarz

Top